Lista psów:

Kinek

Kinek to bardzo łagodny pies w typie sznaucera. Przywieziony z Gąsek. Zaadoptował się w zasadzie od razu. Chętny do kontaktów z człowiekiem


Gonia

Bardzo łagodna suczka, po zabiegu sterylizacji, trochę leniwa :). Idealna dla mniej ruchliwej, starszej osoby. Praktycznie nie szczeka, nie hałasuje.


Monia

Monia, to bardzo pogodna suka, po zabiegu sterylizacji. Chętna do zabaw, kontaktowa. Jest średniej wielkości.


Baks

Baks, to pocieszny pies, łagodny, szukający kontaktu. Chodzi ładnie na smyczy. Wysokości przed kolano.


Znaleziona

18 kwietnia 2013 r. znaleziono na terenie Kołobrzegu suczkę. Posiada obrożę czerwoną, zdobioną szkiełkami, pod obrożą czerwoną jest obroża przeciwpchelna. Suczka przebywa w salonie fryzjerskim dla zwierząt "Piękny Pies". Tel kontaktowy: 512 777 666


Korek

Korek to spokojny pies, szorstkowłosy, jeszcze trochę spłoszony nowym otoczeniem. Nie wykazuje żadnej agresji do ludzi, zwierząt.


Reks

Reks to łagodny daleki mieszaniec husky. Jest świeży w schronisku ale nie wykazuje lęku, zaadoptował się prawie od razu. Chodzi na smyczy.


Keno

Keno, łagodny pies rasy Tosa Inu (Japoński Pies Bojowy). Łagodny, chodzi na smyczy, opanowany. Jak typowy przedstawiciel tej rasy mało szczeka, tylko w razie potrzeby.


Renzo

Renzo to brat Keno. łagodny pies rasy Tosa Inu (Japoński Pies Bojowy). Łagodny, chodzi na smyczy, opanowany. Jak typowy przedstawiciel tej rasy mało szczeka, tylko w razie potrzeby. Przywiezione oba z okolic Mielna.


Misiek

Łagodny samiec średniej wielkości w typie owczarka, chodzi ładnie na smyczy, trochę poszczeka jak to pies :). Wiek określony na trochę ponad rok.


Majlo

Majlo to łagodny psies, lubi towarzystwo dzieci. Z początku może być trochę wystraszony ale szybko nabiera zaufania. Majlo jest po kastracji. Kontakt do właściciela: 504 485 053


Bruno

Bruno to młodzież wśród psów, trzymany kiedyś a klatce schodowej w okolicznej miejscowości. Bardzo łagodny, jeszcze na smyczy nie czuje się pewnie ale robi duże postępy.


Czika

Czika to łagodna suczka, młoda, na smyczy niepewna ale daje sobie radę :). Jest po zabiegu sterylizacji.


Baśka

Baśka to łagodna suka, po zabiegu sterylizacji. Chodzi dobrze na smyczy, nie jest duża. Odwdzięczy się zapewne w czyimś domu.


Mika

Mika to łagodna suczka, średniej wielkości w łaty. Wyrzucona w lasach pod Bobolicami. Jeszcze wystraszona i lekko spłoszona ale już coraz bardziej śmiała. Czeka na zabieg sterylizacji.


Karo

Karo to łagodna suczka o wilczej maści. Chodzi na smyczy, trochę wystraszona ale szybko nabiera zaufania do człowieka. Po zabiegu sterylizacji.


Nika

Nika, suka rasy husky, łagodna, przyjazna, towarzyska. Nie sprawia żadnych problemów. Po zabiegu sterylizacji sterylizacji.


Mania

Mania, nowa suka w naszym schronisku, porzucona na stacji CPN pod Płotami. Jest mała, przyjazna, nie pierwszej młodości ale nie babcia :) Po zabiegu sterylizacji.


Ślepe

Luna porzucona w lasach pod Rosnowem. Kiedyś miała właściciela, jedyny znak po tym, to obroża, którą miała. Młoda, po zabiegu sterylizacji. Luna jest prawie niewidoma ale radzi sobie wspaniale, wszelkie inne zmysły są u niej szeroko rozwinięte. Miała zrośnięte ucho ale i ta wada została chirurgicznie poprawiona.


Maks

Maks to łagodny samiec w typie owczarka niemieckiego, trafił tu z okolic Rewala. Bardzo posłuszny, nauczony, przyjazny, lubi dzieci.


Tina

Tina to miła suka po zabiegu sterylizacji, trochę nieufna z początku. Posłuszna, chodzi ładnie na smyczy, łagodna, praktycznie nie szczeka :)


Dino

Łagodny pies, kontaktowy, towarzyski, lubi obecność człowieka, dzieci. Chodzi posłusznie na smyczy.


Argo

Argo to pies w typie husky, bardzo łagodny, pogodny, towarzyski, chodzi na smyczy. Został przywiązany do drzewa.


Elmo

Elmo to radosny pies, młody, towarzyski, trochę z początku nieśmiały ale szybko przełamuje lody. Jest psem średniej wielkości.


Soro

Soro to większy pies porzucony w pobliżu lasu. łagodny, jeszcze nieświadom sytuacji, trochę wystraszony.


Kris

Kris to młody pies, lubi spacery, zabawy, spokojny i łagodny.


Moli

Moli to suka, po zabiegu sterylizacji, łagodna, lubi towarzystwo ludzi, spacery.


Roni

Roni to łagodny i przyjazny pies. Młody około 2 - 3 letni pełen energii.


Piszczka.

To starsza już duża suka, po zabiegu sterylizacji, bardzo łagodna. Lubi towarzystwo dzieci i innych. Brak agresji.


Kofi

Kofi to starszy wiekiem pies, spokojny, łagodny, nie stwarza żadnych problemów.


Dingo

Dingo to średniej wielkości młody pies w typie owczarka. Łagodny, ma jeszcze pewne problemy z chodzeniem na smycz, której wcześniej musiał nie znać. Ale robi szybkie postępy.


Kario

Kario to łagodny pies szorstkowłosy. Chodzi ładnie na smyczy, choć potrafi się czasami "zaciąć" :).


Roko

Roko to już nie pierwszej młodości pies, duży ale łagodny. Chodzi ładnie na smyczy, nie przejawia agresji do innych zwierząt, do dzieci. Ma około 5 lat.


Czino

Czino to medialny swego czasu pies z Mielna. Bardzo łagodny, kontaktowy, posłuszny ale ma jedną wadę.Właściciele i sąsiedzi nie mogą mieć kur, króliczków, zapewne kotów i innych małych zwierzątek. Upodobał sobie polowania na kury i króliczki, szczególnie rasowe ;) http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111216/POWIAT01/17946003 http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/sarbinowo-to-burek-udawa-bestie_218790.html


Bruno

Bruno to starszy pies, bardzo łagodny, pomimo swego losu dalej garnie się do ludzi, chętnie chodzi na smyczy. Nie przejawia agresji w stosunku do innych psów, ludzi.


Nuka

Nuka to przyjaźnie nastawiona suka, chodzi na smyczy, nie sprawia problemów. Nie jest agresywna, początkowo nieufna ale szybko nabiera zaufania.


Wasyl

Wasyl to pies bardzo aktywny, ruchliwy, przyjazny, towarzyski. Chodzi na smyczy, nie będzie sprawiał problemów.


Kodi

Kodi to pies około 3 letni, bardzo łagodny, spokojny. Odbierany interwencyjnie z gospodarstwa. Chodzi posłusznie na smyczy. Średniej wielkości.


Tami

Tami to niewielka, wesoła suczka, bardzo przyjazna, łagodna, nauczona chodzić na smyczy, po zabiegu sterylizacji.


Kiara

Łagodna suka z dłuższą sierścią, przyjazna, garnie się do ludzi. Jest po zabiegu sterylizacji.


Karo

Karo znaleziony w polach, wałęsający się, wesoły, bardzo kontaktowy, radosny, młody pies.


Bobek

Bobek to młody pies, pomimo siwej brody, taka jego uroda, grzeczny, wesoły, lubi dzieci, nie sprawia żadnych problemów.


Pyza

Pyza to typowy kanapowiec. W mieszkaniu od razu znajdzie kanapę lub fotel ;). Wesoła, towarzyska uwielbia spacery na smyczy, posłuszna. Idealna do mieszkania. Jest po zabiegu sterylizacji, zaszczepiona, oznakowana.


Bary

Bary to około 4 letni pies, średniej wielkości, łagodny, przyjazny, potrafi chodzić na smyczy, na obcego zaszczeka.


Rudy

Rudy to wesoły młody samiec, mieszaniec o średniej długości sierści, lubi zabawy, aktywny, towarzyski.


Miki

Miki to średniej wielkości mieszaniec kilku letni, łagodny.Porzucony w okolicach Kołobrzegu, zaszczepiony.


Hasek

Daleki mieszaniec huskiego. Łagodny samiec, około 2-3 letni. Porzucony w lesie w okolicach Trzebiatowa. Sprawdzi się jako pies do pilnowania i do domu... Szczepienia aktualne, czipowanie.


Blanka

Blanka to młoda suczka, z ogromnymi uczuciami do ludzi i zwierząt. Zaszczepiona, czipowana.